Difference between revisions of "User:Sloyment/Erno"
| Line 40: | Line 40: | ||
|- class="erno" | |- class="erno" | ||
|align="left"|[[file:Erno-clefg.png]][[file:Erno-bb.png]] | |align="left"|[[file:Erno-clefg.png]][[file:Erno-bb.png]] | ||
| − | |[[file:Erno- | + | |[[file:Erno-f8..png]] |
| | | | ||
|[[file:Erno-test2.png]] | |[[file:Erno-test2.png]] | ||
Revision as of 06:31, 11 February 2021
| Sehr mäßig. | Aus der Gegend von Niedergrabanien. |
| File:Erno-test2.png | File:Erno-test3.png | File:Erno-test2.png | File:Erno-test2.png | File:Erno-test3.png | File:Erno-test3.png | ||||||||||||||||||
| Es | stand | ei | - | ne | Lin | - | de | im | tie | - | fen | Thal, | war | o | - | ben | breit | und |
| File:Erno-test2.png | File:Erno-test3.png | File:Erno-r.png |
||||||||||||||||||
| un | - | ten | schmal, | war | o | - | ben | breit | und | un | - | ten | schmal. |