Difference between revisions of "User:Sloyment/Erno"
| Line 54: | Line 54: | ||
|[[file:Erno-test.png]] | |[[file:Erno-test.png]] | ||
| | | | ||
| − | |[[file:Erno- | + | |[[file:Erno-d4.png]] |
| − | |[[file:Erno- | + | |[[file:Erno-c4.png]] |
| − | |[[file:Erno- | + | |[[file:Erno-B4.png]] |
| − | |[[file:Erno- | + | |[[file:Erno-r.png]] |
|align="right"|[[file:Erno-end.png]] | |align="right"|[[file:Erno-end.png]] | ||
|- | |- | ||
|align="center"| ||un||-||ten ||schmal, ||war || ||o||-||ben ||breit ||und || ||un||-||ten || ||schmal. | |align="center"| ||un||-||ten ||schmal, ||war || ||o||-||ben ||breit ||und || ||un||-||ten || ||schmal. | ||
|} | |} | ||
Revision as of 05:54, 11 February 2021
| Sehr mäßig. | Aus der Gegend von Niedergrabanien. |
| File:Erno-test2.png | File:Erno-test3.png | File:Erno-test2.png | File:Erno-test2.png | File:Erno-test3.png | File:Erno-test3.png | ||||||||||||||||||
| Es | stand | ei | - | ne | Lin | - | de | im | tie | - | fen | Thal, | war | o | - | ben | breit | und |
| File:Erno-test2.png | File:Erno-test2.png | File:Erno-test3.png | File:Erno-r.png | ||||||||||||||||
| un | - | ten | schmal, | war | o | - | ben | breit | und | un | - | ten | schmal. |